MINŐSÉG  |  MEGBÍZHATÓSÁG  |  RUGALMASSÁG

Cégünk Villamosmérnök-PLC programozó pozícióra keres munkatársakat.

Ebben a munkakörben a legfontosabb a kreativitás, az analitikus gondolkodásmód és a jó problémamegoldó készség. Programozóként változatos munka vár rád cégen belül és a Megrendelőknél történő eseti munkavégzéssel. Jövendő munkatársként széleskörű tudásra és tapasztalatra tehetsz szert.

Leendő villamosmérnök-PLC programozó munkatársunk feladata:

• A rábízott projektek, feladatok megvalósítása programozói oldalról

• Az ajánlatok, specifikációk előkészítése

• Optimális és költséghatékony szoftver-tervezés (Főként Siemens, esetenként Omron)

• A kapcsolódó műszaki dokumentációk elkészítése, archiválása és folyamatos felülvizsgálata

• Gyártói üzembe helyezés, helyszíni telepítés, garanciális és egyéb javítás támogatása

• Kapcsolattartás a vevőkkel, a kivitelezésben együttműködő partnerekkel

• A rábízott kooperációs feladatok ellátása

• Részvétel a gépátvételeken

• A vevői reklamációk felvétele és kivizsgálása

A munkakörhöz tartozó elvárások:

• villamosmérnök diploma

• kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás

A jelentkezésnél előnyt jelent:

• egyedi gépgyártásban szerzett 1-5 év tapasztalat

Amit kínálunk:

• Versenyképes fizetés

• Kafetéria rendszer

• Szakmai fejlődés

• Hosszútávú munkavégzés