MINŐSÉG  |  MEGBÍZHATÓSÁG  |  RUGALMASSÁG

Cégünk CNC gépkezelői pozícióra keres munkatársakat 3 tengelyes megmunkálóközpontra.

Ebben a munkakörben változatos és önállóságot igénylő munka vár rád.

Leendő Munkatársunk feladatai:

• egyedi alkatrészek, munkadarabok elkészítése műszaki rajz alapján

• szerszámok bemérése, megmunkálógép felszerszámozása

• munkadarab bemérése, megmunkálás végrehajtása

• a megmunkált felületeket mérése, korrekciózása

• alkatrészek sorjázási feladatainak elvégzése

• karbantartási feladatok ellátása

Elvárások:

• szakirányú végzettség, gépi forgácsoló vagy CNC gépkezelő,

• 1-2 éves szakmai tapasztalat,

• rajz olvasási ismeret,

• terhelhetőség, megbízhatóság,

• jellemzően 2, eseti jelleggel 3 műszak vállalása,

• önálló, precíz munkavégzés

 Előnyt jelent:

• Heidenhain vezérlés ismerete

• egyedi gépgyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• Versenyképes fizetés

• Kafetéria rendszer

• Szakmai fejlődés

• Hosszútávú munkavégzés