MINŐSÉG  |  MEGBÍZHATÓSÁG  |  RUGALMASSÁG

Cégünk CNC esztergályos pozícióra keres munkatársakat.

Ebben a munkakörben változatos és önállóságot igénylő munka vár rád.

Leendő Munkatársunk feladatai:

• CNC esztergagép (Heidenhain és Siemens vezérlésű) önálló kezelése

• Egyedi gépalkatrészek megmunkálása és ellenőrzése műszaki rajz alapján

• Szerszámok, technológiák kiválasztása önállóan

• Felelősségvállalás az elkészült alkatrészek minőségéért

• Rendszeres karbantartási feladatok ellátása

• Munkautasítások követése

• Jellemzően egy (délelőttös), szükségszerűen két műszakos munkarend vállalása

Elvárások:

• Gépi forgácsoló szakmunkás végzettség

• Egyedi gyártásban szerzett, minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat

• Precíz, pontos munkavégzés

• Műszaki rajzolvasási ismeretek

• Mérőeszköz használati ismeretek

• Megbízhatóság

Előny:

• Heidenhain MANUAL plus, SIEMENS 810t vezérlés ismerete

• Hagyományos esztergályos képesítés és gyakorlat

Amit kínálunk:

• Versenyképes fizetés

• Kafetéria rendszer

• Szakmai fejlődés

• Hosszútávú munkavégzés