Sikereinket munkatársainknak köszönhetjük!
Célunk, hogy minden területen a legtehetségesebb szakembereket alkalmazzuk, megtartsuk és fejlesszük őket.

Arra törekszünk, hogy az általunk nyújtott juttatások versenyképesek és rugalmasak legyenek.

Bérhez kapcsolódó juttatásaink

  • Bérpiachoz igazított versenyképes alapbér
  • Évente béremelés
  • Lojalitás bónusz
  • Készenléti- és túlórapótlék

Béren kívüli juttatásaink

  • Cafeteria csomag
  • Minőségi munkakörnyezet, modern munkaeszközök
  • Szakmai továbbképzések
  • Szakmai konferenciákon, kiállításokon való részvétel
  • Hosszú távú ösztönzőprogram meghatározott munkakörökben

Miért jó nálunk dolgozni?

Felelősséggel tartozunk munkatársaink iránt, a cégnél dolgozók egészsége és biztonsága a legfontosabb. A biztonságos munkahelyi környezet kialakítása kiemelt hangsúlyt kap a mindennapi tevékenységeink során.

Munkatársaink különbözőek személyiségükben, képességeikben, munkastílusukban, változatos oktatási háttérrel, illetve szakmai tapasztalattal csatlakoztak cégünkhöz. Értékeljük és elismerjük egymás ismereteit és erőfeszítéseit, hogy együtt alakítsuk cégünk jövőjét.