Az állásajánlat részletei

    Legyél a munkatársunk! Keressük a legjobb géplakatost!

    Feladatok:

    • Egyedi gépek, berendezések javítása
    • Kisebb lakatos munkák elvégzése
    • Géptelepítési munkák támogatása (a leszállított berendezések, gépek beüzemelési helyén történő beállítás, rögzítés, telepítés)

    Munkavégzés helye:

    • Győr, Ipari park, valamint a vevők telephelyei

    Elvárások:

    • Fémipari (géplakatos, gépszerelő) középfokú szakirányú végzettség
    • Targoncavezető OKJ bizonyítvány, 3312, 3313, 3324
    • 3-5 éves aktív targoncavezetői tapasztalat

    Előny:

    • Géptelepítésben szerzett tapasztalat
    • B kategóriás jogosítvány
    • Teherkötöző vizsga

    Amit nyújtunk:

    • 1 műszakos munkarend
    • Versenyképes bérezés
    • Cafetéria
    • Hosszú távú munkalehetőség

    Jelentkezésedet várjuk a hr@alprosys.hu email címen!

      Lépjen velünk kapcsolatba

      Elérhetőségeink

      E-mail címünk

      alprosys@alprosys.hu

      sales@alprosys.hu

      Címünk

      9027 Győr, Berkenyefa sor 5.

      Jelentkezési űrlap
      Jelentkezési űrlaphoz további szöveg megejelnítése.