Állásajánlat

Háztechnikus

Társaságunk több, mint 25 éves tapasztalattal rendelkező, dinamikusan fejlődő középvállalat, mely több mint száz kollégával a nagyobb egyedi gépgyártó cégek egyike Magyarországon.

Jelenleg részmunkaidős Háztechnikus munkakör betöltésére keressük új munkatársunkat.

Feladatok:

  • Rend és tisztaság fenntartása a cég telephelyének külterületén (parkoló, udvar) és az üzemcsarnokban
  • Fűnyírás, kerti növények gondozása
  • Ablaktisztítás
  • Kisebb javítási, karbantartási munkálatok elvégzése
  • Gépjárműparkkal kapcsolatos feladatok (szervizeltetés, tisztítás, gumicsere)
  • Hulladék kezelése, megfelelő helyre történő elhelyezése
  • Egyéb ügyintézés

Munkavégzés helye:

  • Győr

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány, autóvezetési tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Műszaki affinitás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Cafetéria
  • Munkába járás támogatása
  • 1 műszakos munkarend

    Jelentkezési űrlap
    Jelentkezési űrlaphoz további szöveg megejelnítése.