Az állásajánlat részletei

    Jelenleg Projektvezető munkakör betöltésére keressük új munkatársunkat.

    Feladatok:

    • Kapcsolattartás a partnerekkel
    • Új partnerek felkutatása
    • Árajánlatok kidolgozása
    • A megrendelt projektek teljes körű menedzselése a tervezéstől
      a végátadásig bezárólag.
    • A projektben résztvevő minden munkavállaló koordinálása, irányítása, ellenőrzése.
    • Projektindító és projektzáró megbeszélések szervezése, levezetése és dokumentálása.
    • Társterületekkel, beszállítókkal, vevőkkel történő folyamatos kapcsolattartás, határidők betartásának ellenőrzése.
    • Koncepciós tervdokumentációk bemutatása, elfogadtatása a megrendelővel.
    • A projektfázisok szakmai felügyelete (gépépítés, beüzemelés, átadás stb.).
    • Szakmai, műszaki döntések meghozatala, felelősségvállalása
    • Kimutatások napra készen tartása.
    • A vevővel kialakított kapcsolat erősítése, együttműködés elősegítése

    Munkavégzés helye:

    • Kecskemét, ill. beüzemelésekkor a Vevők telephelyén (Európa esetenként Ázsia)

    Elvárások:

    • Kezdő vagy néhány éves projektvezetői tapasztalat lehetőleg autóipari környezetben.
    • Közép vagy felsőfokú műszaki végzettség
    • Jó szervezőkészség, kitűnő kommunikáció szóban és írásban
    • Kommunikációképes angol nyelvtudás
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Microsoft Office és egyéb alapszoftverek)
    • Önálló, proaktív munkavégzés
    • Jó kommunikációs készség (vevői kapcsolattartás, tárgyalás)
    • Határozott fellépés
    • Csapatmunkára és csapat irányítására való hajlam
    • Nagy munkabírás
    • Magas fokú precizitás
    • Jó szervező- és problémamegoldó képesség
    • B kategóriás jogosítvány
    • Rugalmas munkaidőre és esetenkénti utazásra való hajlandóság

    Előny:

    • Egyedi gépgyártásban szerzett tapasztalat
    • Gépészmérnöki/villamosmérnöki végzettség
    • Tapasztalat Pro/Engineer (PTC Creo) program használatában
    • Vezérléstechnikai ismeretek
    • Automatizálási ismeretek
    • Pneumatika ismeret
    • PLC ismeret

    Amit nyújtunk:

    • cafetéria
    • stabil, hosszútávú munkavégzés lehetősége
    • szakmai fejlődés

      Lépjen velünk kapcsolatba

      Elérhetőségeink

      E-mail címünk

      alprosys@alprosys.hu

      sales@alprosys.hu

      Címünk

      9027 Győr, Berkenyefa sor 5.

      Jelentkezési űrlap
      Jelentkezési űrlaphoz további szöveg megejelnítése.