Az állásajánlat részletei

    Dolgozz Velünk! Az új munkatárs feladatai:

    • szerelde napi folyamatainak koordinálása, felügyelete a szerelde vezetővel
    • napi szerelési feladatok előkészítése
    • alkatrészek és szerelési anyagok előkészítése
    • a szereléshez szükséges rajzok, dokumentációk biztosítása a szerelő kollégák részére
    • alkatrész mozgások nyomon követése, szükséges adminisztráció elvégzése
    • kapcsolattartás a mérnökséggel, projektvezetéssel és alkatrészgyártással
    • aktuális projektek műszaki támogatása a szereldében
    • egyéb, a szerelde működésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

    Munkavégzés helye:

    • Győr, Ipari park

    Elvárások:

    • szakirányú végzettség (pl. gépgyártástechnológiai technikus, gépésztechnikus CAD-CAM)
    • angol alapfok
    • jó kommunikációs képesség
    • együttműködő személyiség
    • precizitás, kreativitás

    Előny:

    • felsőfokú végzettség
    • hasonló területén szerzett tapasztalat
    • egyéb idegennyelv ismerete
    • B kategóriás jogosítvány

      Lépjen velünk kapcsolatba

      Elérhetőségeink

      E-mail címünk

      alprosys@alprosys.hu

      sales@alprosys.hu

      Címünk

      9027 Győr, Berkenyefa sor 5.

      Jelentkezési űrlap
      Jelentkezési űrlaphoz további szöveg megejelnítése.