Az állásajánlat részletei

    Legyél Villamosmérnök – PLC programozó munkatársunk!

    Feladatok:

    • PLC vezérlésű egyedi célgépek teljes körű programozása (új berendezések vagy átépítések esetén)
    • A kapcsolódó műszaki dokumentációk elkészítése, folyamatos felülvizsgálata
    • Gyártói üzembe helyezés, helyszíni telepítés, garanciális és egyéb javítás támogatása
    • Kapcsolattartás a vevőkkel, a kivitelezésben együttműködő partnerekkel
    • Részvétel a gépátvételeken a megrendelő telephelyén

    Munkavégzés helye:

    • Kecskemét

    Elvárások:

    • Villamosmérnöki (BSC, MSC) vagy Mechatronikai mérnöki (BSC, MSC) végzettség
    • Siemens S7, WinCC, Tia Portal és OMRON CX One programozási ismeretek
    • Felhasználói szintű MS Office ismeret
    • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás
    • B kategóriás jogosítvány
    • Pneumatikai alapismeretek

    Előny:

    • Robotos rendszerek tervezésében, beüzemelésében szerzett tapasztalat
    • Hajtástechnikai területen szerzett tapasztalat
    • egyedi gépgyártásban szerzett tapasztalat
    • 1-3 év gyártó környezetben szerzett szakmai tapasztalat

    Amit nyújtunk:

    • versenyképes bérezés
    • cafetéria
    • stabil, hosszútávú munkavégzés lehetősége

      Lépjen velünk kapcsolatba

      Elérhetőségeink

      E-mail címünk

      alprosys@alprosys.hu

      sales@alprosys.hu

      Címünk

      9027 Győr, Berkenyefa sor 5.

      Jelentkezési űrlap
      Jelentkezési űrlaphoz további szöveg megejelnítése.