Az állásajánlat részletei

    Társaságunk több, mint 25 éves tapasztalattal rendelkező, dinamikusan fejlődő középvállalat, mely több mint száz kollégával a nagyobb egyedi gépgyártó cégek egyike Magyarországon.

    Jelenleg Hardware tervező munkakör betöltésére keressük új munkatársunkat.

    Feladatok:

    • EPLAN P8 Electric villamos tervező szoftver használatával optimális és költséghatékony kapcsolási tervek készítése
    • A villamos tervhez szorosan kapcsolódó EPLAN P8 Fluid tervek készítése
    • EPLAN P8 Electric kapcsolási rajzokhoz kapcsolódó, villamos kivitelezést segítő egyéb dokumentációk készítése
    • Villamos kivitelezés mérnöki támogatása kapcsolószekrény építése, gép kábelezése során
    • Programozó munkájának támogatása gépélesztés során
    • Célgépek beüzemelése, helyszíni telepítése, garanciális és egyéb javítás esetén történő módosítások szakmai támogatása, EPLAN P8 villamos tervek aktualizálása.
    • Kapcsolattartás a projektcsapaton belüli más szakmaterületekkel (mechanikus tervező, programozó, villamos szerelő, projektvezető)
    • Részvétel a gépátvételeken.
    • Költségtudatos magatartás
    • Villamos kalkulációk előkészítése ajánlatokhoz

    Munkavégzés helye:

    • Győr, esetenként a vevő telephelyén

    Elvárások:

    • Villamosmérnöki végzettség
    • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
    • Önálló, proaktív munkavégzés
    • Jó kommunikációs készség
    • Csapatmunkára való hajlam
    • B kategóriás jogosítvány

    Előny:

    • Egyedi gépgyártásban szerzett tapasztalat
    • 1-5 év tapasztalat

    Amit nyújtunk:

    • Versenyképes bérezés
    • Cafetéria
    • Stabil, hosszútávú munkavégzés lehetősége
    • Szakmai fejlődés

      Lépjen velünk kapcsolatba

      Elérhetőségeink

      E-mail címünk

      alprosys@alprosys.hu

      sales@alprosys.hu

      Címünk

      9027 Győr, Berkenyefa sor 5.

      Jelentkezési űrlap
      Jelentkezési űrlaphoz további szöveg megejelnítése.