Az állásajánlat részletei

    Jelenleg Robotprogramozó  munkakör betöltésére keressük új munkatársunkat.
    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

    Feladatok:

    • Robotcellák, ipari robotok beüzemelése, programozása
    • Optimális és költséghatékony software tervezés (főként Fanuc, Kuka, ABB)
    • Robotszimulációk készítése
    • A kapcsolódó műszaki dokumentációk elkészítése, kezelése, változások követése
    • Gyártói üzembe helyezés, gépátvétel, helyszíni telepítés, garanciális és egyéb javítás támogatása
    • A gépek, berendezések konstrukciójának aktív szakmai támogatása robotprogramozói szempontból
    • Vevői reklamációk felvétele és kivizsgálása
    • Robotprogramozás oldalról ajánlatkészítés támogatása
    • A robotprogramozással kapcsolatos információk továbbítása a társterületek felé

    Munkavégzés helye:

    • Győr, illetve beüzemelésekkor a Vevők telephelyén (Európa, esetenként Ázsia)

    Elvárások:

    • Felsőfokú szakirányú (villamosmérnök)
    • Azonos területen szerzett 2-3 éves szakirányú tapasztalat
    • Az egyedi gépgyártásban szerzett szakmai tapasztalatot előnyként értékeljük
    • Felhasználói szintű MS Office ismeret
    • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás

    Előny:

    • Robot rendszerek tervezésében, beüzemelésében szerzett tapasztalat
    • Hajtástechnikai területen szerzett tapasztalat
    • Egyedi gépgyártásban szerzett tapasztalat

    Amit nyújtunk:

    • Versenyképes bérezés
    • Cafetéria
    • Stabil, hosszútávú munkavégzés lehetősége

      Lépjen velünk kapcsolatba

      Elérhetőségeink

      E-mail címünk

      alprosys@alprosys.hu

      sales@alprosys.hu

      Címünk

      9027 Győr, Berkenyefa sor 5.

      Jelentkezési űrlap
      Jelentkezési űrlaphoz további szöveg megejelnítése.